شرکت نوآوری زیستی گویا یک شرکت دانش بنیان است که در سال 1386 به منظور تامین محیط کشتهای سلولی جانوری و گیاهی و سایر فراورده های مورد استفاده در فرایندهای کشت سلولی، در مقیاس صنعتی و با نام تجاری INOCLON در شهرک صنعتی بهارستان تاسیس شد. شایان ذکر است، اين شرکت افتخار دارد که نخستین، پیشرفته ترین و بزرگترین شرکت تولیدی در زمینه ساخت محیط کشتهای سلولی در مقیاس وسیع تجاری در خاورميانه ميباشد. این شرکت علاوه بر دارا بودن استانداردهای GMP و ISO 13485 همواره خود را متعهد به استفاده از بهترین منابع اولیه از معتبرترین تولید کنندگان جهان می داند و متخصصین آزمایشگاه بطور منظم مواد اولیه، محیط کشتهای ساخته شده و سایر فراورده های این شرکت را با بهره گیری از مدرن ترین تجهیزات آزمایشگاهی از نظر رعایت آخرین استانداردهای جهان مورد بررسی قرار می دهند. طیف وسیع و انعطاف پذیر بودن ویژگیهای محصولات بر اساس سفارش مشتریان از مزایای انحصاري این شرکت بوده، بطوریکه نیاز به تامین بسیاری از فراوردهایی که تا پیش از این به سختی و با صرف هزینه های گزاف از خارج از کشور  تهیه می شدند، به این ترتیب مرتفع شده است.

شرکت نوآوری زیستی گویا با شرکتهای معتبر بین المللی خارجی و داخلی جهت فروش محصولات خود و همچنین مراکز تحقیقاتی وابسته به دانشکده های داروسازی و پزشکی به منظور بهبود کیفیت محصولات و ارتقا دانش و مهارتهای پرسنل ارتباط مستمر دارد.

اين شرکت بر آن است تا با بهره گیری از یک مجموعه پویا و اثر بخش در زمینه تولید محیط کشتهای سلولی جانوری و گیاهی وسایر فراورده های مرتبط و نیز با بهره گیری از مدرن ترین تکنولوژی روز دنیا، مدیریت علمی و کارآمد، نیروی انسانی متخصص و مجرب در این راستا، گستردگی خطوط و محصولات خود را در آینده نزدیک بهبود بخشد.

                                   تسهیلات لیزینگی ویژه شرکت های دانش بنیان تأیید صلاحیت شده

  با توجه به شرایط خاص پیش بینی شده جهت استفاده از تسهیلات لیزینگی ویژه شرکت های دانش بنیان تأیید صلاحیت شده از متقاضیان استفاده از این تسهیلات تقاضا می گردد ابتدا فایل مربوط به راهنمای استفاده از تسهیلات لیزینگ را مطالعه نموده و سپس فرم درخواست را تکمیل و به ایمیل آدرس info@inoclon.com ارسال نمایند.

 

- راهنمای استفاده از تسهیلات لیزینگ ویژه شرکت های تأیید صلاحیت شده دانش بنیان

 

- فرم درخواست استفاده از تسهیلات لیزینگ 

 

  

               Propaganda With BIG Group  |   Copyright 2010 - 2011 by inoclon
طراحی وب سایت توسط